روغن بنفشه

از خواص درمانی روغن بنفشه می‌تواند به رفع تعدادی از مشکلات پوستی کمک کند، چون روی پوست بسیار ملایم و ظریف عمل می‌کند و درنتیجه یک ماده‌ی عالی برای تسکین پوست‌های مشکل‌دار است. روغن بنفشه می‌تواند یک درمان طبیعی برای بیماری‌های مختلف پوستی مانند آکنه و اگزما باشد و خواص مرطوب‌کنندگی‌اش آن را به یک ماده‌ی بسیار مؤثر برای پوست‌های خشک تبدیل می‌کند. این روغن به‌خاطر خواص ضدالتهابی‌اش قادر است هرگونه پوست قرمز، تحریک‌شده یا ملتهب ناشی از آکنه یا سایر بیماری‌های پوستی را التیام بخشد. خواص ضدعفونی‌کننده و ضدمیکروبی آن نیز به پاکسازی پوست و ازبین بردن باکتری‌های موجود روی آن کمک می‌کند. بنابراین این روغن برای جلوگیری از بدتر شدن مشکلات پوستی و گسترش آنها به سایر قسمت‌های صورت مفید است.

روغن بنفشه دارای ترکیبات ضد التهابی است .در حقیقت روغن بنفشه می تواند به افزایش گردش خون به عضلات کمک کند که همین عامل هم باعث بهبودی التهاب و درد در عضلات شود. روغن بنفشه، می‌تواند به تقویت جریان خون در ماهیچه‌ها کمک کند که در کاهش دردهای عمومی یا دردهای ناشی از ورزش‌های شدید موثر است.

روغن و اسانس بنفشه میتواند بعضی از علائم ناراحت کننده مانند: سرماخوردگی , مشکلات تنفسی , عفونی شدن سینوس ها و گلو درد بسیار مفید باشد . با توجه به خواص بازتابش بنفشه میتوان شب ها آن را نزدیک تخت خواب خود پخش کرد. و بخار آن برای ریه و گرفتگی تنفس بسیار عالی می باشد .
روغن بنفشه برای درمان سردرد و میگرن بسیار مفید می باشدروغن بنفشه مرطوب کننده و آرامش بخش است، بنابراین می تواند درد همراه با سردرد و میگرن را از بین ببرد. چند قطره روغن را به محل درد که معمولا پیشانی است، بمالید و اجازه دهید ۲۰ دقیقه روغن روی پیشانی شما بماند. مشاهده خواهید کرد که به آرامی درد در هر ناحیه از سر شما کاهش یافته و بهبودی حاصل می شود. بنابراین برای درمان سردرد حتما از روغن بنفشه کمک بگیرد.

پذیرش نمایندگی پخش سیناگلرخ کاشان

برای پذیرش نمایندگی از سراسر ایران می توانید از منوی پذیرش نمیاندگی، فرم های مربوطه را تکمیل فرمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.برای پذیرش نمایندگی از سراسر ایران می توانید از منوی پذیرش نمیاندگی، فرم های مربوطه را تکمیل فرمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.