معرفی 

فروشگاه اینترنتی “سیناگلرخ ” وابسته به “پخش سیناگلرخ کاشان” مشهد که از خوش نام ترین مراکز پخش در سطح شمال شرق کشور است با رسالت عرضه اقلام  گیاهی و عرقیات با نهایت کیفیت و اصالت و در سریع ترین زمان ممکن در زمینه گیاهان داروئی، دمنوش های مخلوط، روغن های گیاهی ، عرقیات گیاهی شروع به فعالیت نموده است.

مدیریت فروشگاه اینترنتی “پخش سیناگلرخ کاشان” به پشتوانه علمی و تجربه حاصل از دسترنج بیش از ۲ سال سابقه فعالیت مفید در این حوضه ، حسب موارد به گرد آوری و عرضه مطالب مفید جهت بهره برداری کاربران گرامی می نماید.

اهتمام به تهیه مواد اولیه مرغوب، انبار داری مناسب، بسته بندی متناسب با نوع محصول و ارسال در سریع ترین زمان ممکن سر لوحه کار فروشگاه اینترنتی “پخش سیناگلرخ کاشان” می باشد.

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

سایت پخش سیناگلرخ کاشان، سفارشات کاربران را آنلاین دریافت کرده و بعد از انجام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین محصول مورد نظر شما رابرای شما از طریق پیک در شهر مشهد و توسط پست در سایر شهره ها ارسال می نماید.

قیمت مناسب

قیمت مناسب

پخش سیناگلرخ کاشان با حذف واسطه ها، تامین کالا و اجناس از مبادی اصلی بهتری قیمت را ارائه می کند. این مجموعه با شعار فروش بیشتر سود کمتر قیمت های خود را تا حد امکان پایین آورد و باعث ایجاد فضای رقابتی قیمتی در مراکز پخش شده است.

کیفیت تضمینی

کیفیت تضمینی

تمامی اجناس پخش سیناگلرخ کاشان از بهترین بازار بوده و این مجموعه کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. اصالت کالا یکی از اصول مهم مجموعه می باشد. بهترین کیفیت اجناس را از مجموعه پخش سیناگلرخ کاشان بخواهید.

پذیرش نمایندگی پخش سیناگلرخ کاشان 

برای پذیرش نمایندگی از سراسر ایران می توانید از منوی پذیرش نمیاندگی، فرم های مربوطه را تکمیل فرمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.برای پذیرش نمایندگی از سراسر ایران می توانید از منوی پذیرش نمیاندگی، فرم های مربوطه را تکمیل فرمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

ژ 1-1
۰

کارکنان

ژ 1-2
۰

سال تاسیس

ژ 1-3
۰

محصولات

ژ 1-4
۰

تعداد شعب